BLACHY PLANNJAMierz wysoko, wybierz jakość Plannja!
Produkty dachowe wysokiej jakości z blachy Plannja łączą elegancję i styl, podkreślając najwyższą jakością charakter każdego budynku. Pod nazwą Plannja kryją się produkty dachowe z blachy - systemy pokryć dachowych, zabezpieczenia dachowe oraz systemy rynnowe do odprowadzania wody deszczowej z dachów. Sprawdź najwyższej jakości blachodachówki, zatrzaskowe panele dachowe, blachy na rąbek, orynnowanie Siba oraz systemy zabezpieczeń dachowych.


Plannja Regent Grand
Plannja Regent Grand to blachodachówka o wyrazistym profilu.
Plannja Regent Grand została zaprojektowana z myślą o klientach ceniących tradycyjny kształt blachodachówki. Jest bardzo dobrze znanym i cenionym przez użytkowników profilem blachodachówki z podwyższonym tłoczeniem. Stosunkowo nieduże wymiary poszczególnych modułów blachodachówki sprawiają, że profil prezentuje się elegancko na dachach zarówno o małym, jak i dużym spadku. Dodatkowo cięcie arkuszy po fali sprawia, że dach nabiera wyrazistego charakteru, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na klasycznych domach jak i w nowoczesnych projektach.
Gwarancja:
50 lat - Plannja Hard Coat 50 Glossy
40 lat - Plannja Hard Coat 50 Satyna
30 lat - Poliester Rough Mat
30 lat - Poliester
plannja_regent_grand

Plannja Regent GrandPlannja Flex
Plannja Flex to nowoczesna i oryginalna modułowa blachodachówka o awangardowym kształcie.
Plannja Flex posiada niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali dające wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru. Wykorzystanie do montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie.
Dwumodułowa konstrukcja paneli to również zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.
Rozmiar blachodachówki Plannja Flex został dopasowany do potrzeb klientów. Długość i szerokość paneli zamyka się w rozmiarach palety. Dzięki temu wystarczy mały samochód dostawczy, aby dowieźć blachodachówkę Plannja Flex na budowę.
Plannja Flex wykonana jest z najwyższej jakości stali. Produkt dostępny jest w dwóch rodzajach powłok: Plannja Hard Coat 50 Glossy oraz Plannja Hard Coat 50 Satyna.
Gwarancja:
50 lat - Plannja Hard Coat 50 Glossy
40 lat - Plannja Hard Coat 50 Satyna
Plannja_Flex

Plannja Flex